ogloszeniapodlaskie.pl
Osób online:3 | Ogłoszeń:1012

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Niemcy – Hydraulik (hls Monteur) – 4 Miejsca

Niemcy – Hydraulik (hls Monteur) – 4 Miejsca

NIEMCY – HYDRAULIK (HLS MONTEUR) – 4 miejsca

Miejsce zatrudnienia: okolice Stuttgartu
Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem
Wynagrodzenie: ok. 2100 Euro/miesiąc netto
Rodzaj umowy: umowa o pracę, ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i wypadkowe - zgodnie z obowiązującym prawem kraju zatrudnienia
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Dni i godziny pracy: do uzgodnienia, ewentualnie nadgodziny
Zakwaterowanie: zorganizowane
Kwalifikacje: doświadczenie w zawodzie
Znajomość języka niemieckiego: dobra (rozmowa przez telefon z pracodawcą)
SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim, na adres mailowy: rekrutacja@sochaandpartners.pl z tytułem maila: HLS MONTEUR - NIEMCY
UWAGA! prosimy o przesyłanie CV tylko przez osoby spełniające wszystkie wymagania, szczególnie językowe

 PDF
Telefon: 794333223

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Niemcy – Hydraulik (hls Monteur) – 4 Miejsca

Miasto/a:
 Poza województwem podlaskim

Kategorie

Lokalizacja

Promowane

Wspomagają nas

Najnowsze

Popularne

Tagi

Betonowe Bik Bezpłatne Mieszkanie Praca Białystok Pod Osób Nauczyciel Akademii Sokółka Usługi Sprzedam Dom Pożyczka Bez Firm Działka Pożyczki Zastaw Języka Ds. Kurs Pozabankowe Kredyty

RSS

Nowe ogłoszenia
Popularne ogłoszenia
Najczęściej komentowane
Promowane ogłoszenia